O nás

Specializujeme se na zahradní nábytek, truhlářské a tesařské práce, dřevostavby.

Déle než deset let se specializujeme na ruční výrobu nábytku, tesařské a truhlářské práce. V našem rodinném týmu se setkáte s kvalifikovanými řemeslníky. Dle Vašeho přání Vám navrhneme a zpracujeme zahradní nábytek i dřevostavbu. Vyrábíme tradiční krušnohorský nábytek na zakázku osvědčenými truhlářskými postupy. Používáme rovněž nejmodernější kanadské technologie.

Náš sortiment

Vyberte si ze širokého sortimentu Truhlářství Dorazin od nábytku z masivu přes zahradní dřevostavby až po sruby.
Otevřete si náš katalog a fotogalerii

  • stoly/židle
  • zahradní nábytek a doplňky
  • dřevostavby
  • ostatní

Vyberte si kvalitní krušnohorské dřevo. Zpracováváme smrk, buk, akát, jasan a další druhy dle přání zákazníka. Precizní zpracování každého kusu můžete sledovat v naší dílně. Srubový nábytek od nás je nábytek, který Vám bude sloužit po generace.

Proč vybrat právě Nás?

Naše technologie zpracování a výroby je přesná a její kvalita je založena na letité tradiční výrobě kanadského srubového nábytku. Všechny naše výrobky jsou jedinečným a neopakovatelným originálem, který Vás bude spojovat s přírodou.

Realizujeme výrobu veškerého vybavení interiéru a exteriéru dle přání zákazníka, také aby zcela zapadal do konceptu domu a zahrady vč. dopravy a montáže.

Výroba

Pro výrobu používáme převážně smrk, borovici a modřín z lesů Krušných hor. Kulatinu nejprve odkorníme, tím dřevo získá přirozený vzhled, ošetříme impregnací proti dřevokazům, plísním a houbám, poté dřevo sušíme.

Sušení probíhá 1 – 5 let.

Některé části nábytku mohou mít praskliny. Tyto praskliny jsou způsobeny napětím při přírodním sušení dřeva a jsou zcela přirozené u srubového nábytku a jsou jeho charakteristickým znakem.

Výrobky jsou povrchově ošetřeny tak, aby byla zachována jejich přírodní krása a kresba dřeva.

Použity jsou přírodní vosky, oleje a lazury různých barevných odstínů.

©2012 Powered by Truhlářství Dorazin™. All rights reserved.